Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy w stanie deweloperskim Tropiszów - Lista ofert od dewelopera

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Tropiszów

Tropiszów,małopolskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie wolnostojącej posadowione na działkach 4,5ara na kameralnym osiedlu w podkrakowskim Tropiszowie. Trzecia linia zabudowy i oddalenie od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tropiszów

Tropiszów,małopolskie

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta sprzedaży: nowoczesne domy W tropiszowie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowej inwestycji Domy w Tropiszowie! Na sprzedaż posiadamy 6 domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tropiszów

Tropiszów,małopolskie

750 000 zł101 m² 7 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż dom piętrowy o powierzchni 101 m2 mieszczący się w Tropiszowie. Opis domu: parter * salon z aneksem kuchennym i dużymi przeszkleniami * sypialnia * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tropiszów

Tropiszów,małopolskie

680 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tropiszów

Tropiszów,małopolskie

660 000 zł92 m² 7 139,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Domu w Tropiszowie, woj. Małopolskie Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu położonego w malowniczej miejscowości Tropiszów,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij